Za tovar u nás môžete zaplatiť troma rôznymi spôsobmi. Výber je len na Vás.

Pri tomto spôsobe Vám bude zásielka odoslaná bez predchadzajúcej úhrady. Tú vykonáte až pri jej prevzatí. Ide o jediný spoplatnený spôsob platby u nás. Účtujeme si však len to, čo musíme (a čo si od nás vypýta pošta), teda presne 80 centov.

Tento spôsob je najjednoduchší a zároveň najrýchlejši. A zadarmo. Pomocou integrovanej platobnej brány a pomocou Vašej platobnej karty (nech už ste klientom ktorejkoľvek banky) zaplatíte za tovar ihneď po jeho objednaní. Stačí si zvoliť tento spôsob úhrady, po dokončení objednávky kliknúť na tlačidlo ZAPLATIŤ, vyplniť údaje zo svojej platobnej karty (akceptujeme karty MasterCard aj VISA), potvrdiť úhradu a už len čakať na balíček od nás. A nemusíte sa báť. Informácie z Vašej platobnej karty stráži tretia strana. Platba je šifrovaná a chránená. Viac o bezpečnosti transakcie tu:

https://www.platebnibrana.cz/bezpecnost#bezpecnostaspolehlivost

Pri platbe prevodom na účet sa môže vybavenie Vašej objednávky predĺžiť o niekoľko dní. Po potvrdení objednávky Vám budú oznámené platobné údaje obsahujúce číslo nášho bankového účtu a Váš osobný variabilný symbol. Platbu potom môžete zrealizovať prevodom sumy na náš účet prostredníctvom internet bankingu alebo osobne vo Vašej banke, alebo nám môžete vložiť hotovosť priamo na účet v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky. Objednávku vybavíme až po prijatí určenej sumy na náš účet, čo môže trvať 2 až 3 pracovné dni. Z našej strany tento spôsob úhrady spoplatnený nie je, no pri osobnej návšteve banky Vám z jej strany môže byť účtovaný poplatok.